Чому це вимога заважає багатьом позичальникам?

В Ідея Банку можна взяти кредит без довідки про доходи на суму до грн і на строк до 60 місяців. Для оформлення кредиту необхідно заповнити відповідну заявку у відділенні чи онлайн на сайті.

https://www.youtube.com/watch?v=

Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення онлайн кредити без довідки про доходи в поиске гугл виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору при поданні позову. Інколи людині терміново потрібні гроші, але немає можливості пред’явити довідку про доходи через відсутність офіційного працевлаштування.

Можливі наслідки порушення умов кредитного договору Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ); Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;

Кредит без довідки про доходи можна оформити у будь-якому відділенні Ідея Банку в містах Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Полтава та ін. Також позику можна замовити, оформивши заявку онлайн в Інтернеті. Як отримати кредит без довідки про доходи в Україні Протягом останніх років в Україні активно розвивається готівкове кредитування населення.

до 20 000 грн

*При сумі кредиту від до гривень довідка про доходи не є обов’язковою (за умови надання закордонного паспорта та/або тех. паспорту на авто). надання протягом 30 днів позичальником документів***, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.

Чому банки не дають кредит без довідок

Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави) Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб. онлайн кредити без довідки про доходи Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації. Споживач має право достроково розірвати чи припинити договір (повернути споживчий кредит) без будь-якої додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням.

ЗМІ про нас

онлайн кредити без довідки про доходи

Істотні характеристики по кредитному продукту “Єдиний” Порівняння кредитів “Єдиний” онлайн кредити без довідки про доходи в ютюбе та “Зустрічна пропозиція” Калькулятор по кредитному продукту “Єдиний”

Хто може взяти кредит готівкою онлайн?

Після погодження кредиту без довідки про доходи необхідно підписати кредитний договір та забрати готівкові кошти у відділенні. З умовами договору можно ознайомитись тут. Для клієнтів, які не допускають прострочення при погашенні кредитної заборгованості, діє програма лояльності. Також банк пропонує позичальникам погашати кредит рівними частинами. Сплачувати щомісячні платежі по кредиту можна онлайн на сайті Ідея Банку, в інтернет-банкінгу Idea Online та через термінальні мережі iBox, EasyPay.

Оформити кредит без довідки про доходи в Україні

онлайн кредити без довідки про доходи

Тоді банки йдуть назустріч своїм клієнтам і пропонують оформити вигідний кредит готівкою без довідки про доходи. Кредит без довідки про доходи – це швидке оформлення потрібної суми готівкою без зайвих паперів та документів.

онлайн кредити без довідки про доходи

Кредит можна погашати без прив’язки до конкретного відділення банку. Доступна можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій з боку кредитної установи.

При оформленні такого кредиту підтвердження офіційного працевлаштування не обов’язкове. Якщо позичальник не має можливості пред’явити довідку про доходи, він може оформити кредит готівкою в Ідея Банку без неї. У такому разі сума кредиту на будь-які цілі не перевищить грн на строк до 60 місяців. Для отримання більшої суми в банку потрібно підтвердити доходи за останні 6 місяців роботи.

Мінімальна сума кредиту становить грн, максимальна сума кредиту грн. Мінімальний строк кредиту – 12 місяців, максимальний – 60 місяців. Реальна річна процентна ставка залежить від розміру й строку кредиту та може складати від 59,4% до 134,1% річних. Кожного місяця необхідно вносити платежі згідно з графіком.

Вільно обирайте магазин чи іншу точку продажу для купівлі запланованого: будівельних матеріалів, меблів, техніки чи авто. Зручне погашення кредиту Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет). надання протягом 30 днів позичальником документів**, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень. ** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

• Паспорт та ідентифікаційний код; • Пенсійне посвідчення (в разі необхідності);

***Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар. В інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно! Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу). Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).

Особисті фінанси

Цієї суми більшості позичальників, безперечно, вистачить, щоб реалізувати свої цілі: купити техніку, оновити меблі, відпочити з сім’єю та ін. Кредит в банку без довідки про доходи може оформити кожен громадянин України віком 23 – 75 років. Достатньо пред’явити тільки паспорт та ідентифікаційний код. Для отримання кредиту необхідно заповнити заявку та підписати кредитний договір. Щоб отримати гроші в кредит без довідки про доходи, обирайте будь-яке зручне для Вас відділення Ідея Банку.

Позичальники мають можливість отримати в банку великі суми готівкою на будь-які потреби. Проте однією з вимог банку є підтвердження доходів за останні 6 місяців, тобто потрібне офіційне працевлаштування позичальника на поточному місці роботи. Що ж робити тим клієнтам, які мають постійний дохід, але працюють неофіційно? Банк пропонує оформити кредит без довідки про доходи, але на суму до грн.